Wij maken Kledingpunt Kern-gezond!

Wat doet de Kern?

want samen maken we het verschil!

De fysieke verhuis van Kledingpunt bracht een herorganisatie van heel wat spullen mee. Het bracht ook een nieuwe, frisse wind en heel wat ideeën. Om optimaal van dat momentum te kunnen genieten werd begin december 2020 een spiksplinternieuwe Kerngroep geïnstalleerd.

De Kerngroep bestaat uit vrouwen en mannen met ongelooflijk veel goesting en motivatie. Samen dromen ze van een betere wereld. Om daar een heel praktisch steentje aan bij te dragen engageren ze zich om Kledingpunt mee te helpen structureren en uitbreiden.

Ethische Commissie

De Ethische Commissie beantwoordt morele en ethische vragen van zorgpartners, kledingpunten, vrijwilligers, leden. Zij geeft ook advies over alle protocollen die betrekking hebben op de activiteiten van Kledingpunt, aanvragen van derden en de neutraliteit en onafhankelijkheid van de organisatie. De commissie bestaat uit enkele Kernleden die vanuit hun professionele activiteit en/of hun activiteiten binnen Kledingpunt de nodige expertise hebben.

Leden Ethische Commissie

Jolien Vanderghote
Lien Verdickt
An-Sofie Neirynck

Kernleden

Gys Godderis

Oprichter – CEO
gys@kledingpunt.be

Veerle Vansteenwegen

Oprichter – Advies
veerle@kledingpunt.be

Lien Verdickt

Algemene Coördinatie
lien@kledingpunt.be

Sacha Moens

Sponsoring & Financials
sacha@kledingpunt.be

Lana Moens

Kerngroep – Events / Kledingpunten
lana@kledingpunt.be

Sylvie Van Wonterghem

Kerngroep – Advies
sylvie@kledingpunt.be

Caitlin Martelé

Kerngroep – Kledingpunten
caitlin@kledingpunt.be

An-Sofie Neirynck

Kerngroep – Pers en media
an-sofie@kledingpunt.be

Sofie Vanborm

Kerngroep
sofie@kledingpunt.be