Wij maken Kledingpunt Kern-gezond!

Wat doet de Kern?

want samen maken we het verschil!

De fysieke verhuis van Kledingpunt bracht een herorganisatie van heel wat spullen mee. Het bracht ook een nieuwe, frisse wind en heel wat ideeën. Om optimaal van dat momentum te kunnen genieten werd begin december 2020 een spiksplinternieuwe Kerngroep geïnstalleerd.

De Kerngroep bestaat uit vrouwen en mannen met ongelooflijk veel goesting en motivatie. Samen dromen ze van een betere wereld. Om daar een heel praktisch steentje aan bij te dragen engageren ze zich om Kledingpunt mee te helpen structureren en uitbreiden.

Gys Godderis

MC Kledingpunt
gys@kledingpunt.be

Veerle Vansteenwegen

Jane of all trades – Kledingpunt
veerle@kledingpunt.be

Lien Verdickt

Kerngroep – Algemene Coördinatie
lien@kledingpunt.be

Elke Verbruggen

Kerngroep – Copywriter
elke@kledingpunt.be

Maikel Van Steirteghem

Kerngroep – Transport en al
maikel@kledingpunt.be

Lana Moens

Kerngroep – Events / Kledingpunten
lana@kledingpunt.be

Sylvie Van Wonterghem

Kerngroep – Sponsoring
sylvie@kledingpunt.be

Jolien Vanderghote

Kerngroep – Coördinatie
jolien@kledingpunt.be

Caitlin Martelé

Kerngroep – Kledingpunten
caitlin@kledingpunt.be

An-Sofie Neirynck

Kerngroep – Pers en media
an-sofie@kledingpunt.be

Sarah Meinen

Kerngroep – Events
sarah@kledingpunt.be